Pluszowy Miś

Jak wszystkim,wiadomo Dzień Misia jest wielkim świętem w przedszkolu. Tak też było i w naszej grupie. Dzieci zaprosiły swoje ukochane Pluszowe Misie. Na początek wspólnie z maskotkami wysłuchały opowiadania pt. "Pluszowy Miś", czytanego przez Panią Katarzynę Janowicz - Timofiejew w ramach warsztatów językowo - literackich z cyklu "Jesienne wędrówki Niebieskiej Mrówki". Podczas trwania opowiadania dzieci aktywnie w nim uczestniczyły, odgrywając role wyznaczonych bohaterów i śpiewając piosenkę.

Po warsztatach była dyskoteka z udziałem "honorowychc" gości tj. PLUSZOWYCH MISIÓW, a dzięki uprzejmości jednego z rodziców (taty Wiktorii) przy światłach laserowych, co jeszcze bardziej uświetniło ten dzień. Wszyscy bawili się doskonale, a po dyskotece siły zostały zregenerowane słodkim poczęstunkiem oraz owocami.