Teatr Lalek w Białymstoku

Dnia 26.10.2017r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "Bajkowy Dom" pojechały do Białostockiego Teatru Lalek w Białymstoku na spektakl pt. "Puszek".

Na sztuce wyreżysowanej przez Laurę Słabińską nie sposób się nudzić. Aktorzy, którzy wcielają się w rolę przewodników podróży wprowadzają widzów w kolorowy świat dżungli. Główny bohater ma poważny problem - straszliwie boli go ząb, ale śmiertelnie boi się dentysty. Każdy sposób by uniknąć takiej wizyty jest bezcenny. Z pomocą przychodzą mu ciekawe postacie : skrzekliwa papuga, zabawna małpka czy naiwny szympans. W kameralnej atmosferze, przy pomocy małych widzów, poznajemy uroczą opowiastkę z happy endem. Puszek ostatecznie trafia do gabinetu stomatologicznego, gdzie spotyka go miłe rozczarowanie.